Állásajánlat

e-kereskedelmi Stratégiai Vezető

munkatársat keresünk

A HYDROPOOL története 1980-ban kezdődött Kanadában, s mára a világ egyik legnagyobb masszázsmedence és úszómedence gyártójává és kereskedőjévé vált. Sikerünk záloga a minőségben kompromisszumot nem ismerő termékek, melyek minden elemükben felülmúlják használóik elvárásait.

Mint a Jacuzzi Csoport Hydropool márkaképviselete, a Hydropool Hungaria Kft. Magyarországon 19 éve kizárólagos forgalmazója a kanadai szakértelemmel és minőségben gyártott, kategória teremtő Öntisztító Masszázs-, Úszómedencéknek, továbbá 2017 óta webshopunk meghatározó szereplője a medencehasználathoz szükséges kiegészítőket forgalmazó online boltok piacának.

Főbb feladatok:

A Hydropool Hungaria (Budapest, III. kerületi székhellyel) releváns stratégiai tapasztalattal rendelkező e-kereskedelmi Stratégiai Vezető munkatársat keres medencék használatának alkatrészeivel, tisztítószerekkel és kiegészítőkkel foglalkozó, dinamikusan növekvő webáruházának stratégiai fejlesztésére és forgalmának további növelésére.

  • a webshop kiegyensúlyozott operatív működésének biztosítása
  • a webshop jelenlegi működésének, hatékonyságának és növekedési potenciáljának átvilágítása
  • az átvilágítás eredményeként javaslatok kidolgozása és megvalósítása a webshop forgalmának további jelentős növelésére, ideértve a külföldi terjeszkedés lehetőségét is
  • statisztikák, elemzések készítése
  • értékesítési kampányok tervezése és kivitelezése
  • vásárlói adatbázis fejlesztése és aktív használata
  • webshop termékeihez, szolgáltatásokhoz kapcsolódó cikkek írása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 4 év releváns vezetői és stratégiai tapasztalat webshop üzemeltetésében és fejlesztésében
  • értékesítési tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • kiemelkedő elemző, stratégiai és problémamegoldó képesség
  • meggyőző fellépés
  • kiváló kommunikációs készség
  • képesség a hatékony egyensúly megtalálására az operatív és stratégiai feladatok között
  • koronavírus elleni védőoltás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • tapasztalat külföldi piacok ellátásában
  • Google AdWords és Analytics ismeretek
  • Adobe Photoshop, Adobe Spark ismeret
  • lakóhely Bp. III. kerület és környéke

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony, szabályszerű foglalkoztatás egy nemzetközi vállalat hazai képviseleténél
  • versenyképes fix jövedelem
  • kiváló munkakörülmények
  • folyamatos továbbképzés Kanadában és Európában nemzetközi csapatban
  • megbecsülés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Egészségbiztosítás, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Ha felkeltettük érdeklődését kérem, hogy küldje el fényképes önéletrajzát az allas@hydropool.hu e-mail címre, bérigény megjelölésével!